top of page

USPOKOJENIE-BORSALINO

Na naszym blogu często dzielimy się historiami nadesłanymi przez naszych klientów, które mogą zainspirować i pomóc innym właścicielom koni w znalezieniu rozwiązań dla swoich czworonożnych przyjaciół. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam historię Borsalino, 8-letnim wałachu, Polskim Koniu Szlachetnym Półkrwi, którego życie znacząco zmieniło się dzięki Hempqualizer.

HISTORIA I OPIS PROBLEMU: Borsalino - 8 lat, wałach, Polski Koń Szlachetny Półkrwii 

Borsalino przyjechał do nas w wieku 5 lat. Od samego początku zauważyliśmy z jego strony dużą strachliwość, potrafił wymyślić sobie coś czego za kilka chwil się wystraszył. Niestety wiąże się to również z ciągłym stresem na różne bodźce każdego dnia. Jak wychodziliśmy na podwórko ciężko mu się było zrelaksować, uszy ciągle się kręciły we wszystkie strony. Niedawno zauważyliśmy bolesność brzucha i dziwne zachowania - diagnostyka zakończyła się badaniem gastroskopii co wykazało niestety wrzody, aby je leczyć niestety potrzebny jest spokój w dużej mierze. 


SUPLEMENTACJA HEMPQUALIZER+:

Dzięki znajomej poznałam środek Hempqualizer, długo zastanawiałam się nad zakupem ale czytając kolejne pozytywne komentarze na działanie tego środka stwierdziłam że i my spróbujemy. 

Od jakiegoś czasu stosujemy go codziennie, koń stał się spokojniejszy, mniej nerwowy. Przejeżdżające samochody obok ujeżdżalni nie kończą się już strasznymi napadami paniki i chęcią jak najszybszej ucieczki. 

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Jest dużą pomocą przy takim koniu jak Borsalino. Już nie wychodzę z nim z przyśpieszonym biciem serca i strachem podobnym do jego. Naprawdę możemy polecić ten produkt. Działa!!

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page