top of page

WRZODY, PRORBLEMY ZE STAWAMI, USPOKOJENIE-CYRYL

Cyryl to 11-letni wałach rasy westfalskiej, który trafił do nowego właściciela w listopadzie. Ich przyjaźń szybko się rozwijała, jednak w marcu okazało się, że Cyryl zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Diagnoza wykazała wrzody czwartego stopnia oraz liczne zapalenia stawów, co powodowało kulawiznę i znaczne pogorszenie samopoczucia konia. Po wielu próbach leczenia i suplementacji, które nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, wprowadzono Hempqualizer+. Już po pierwszym opakowaniu zaobserwowano zdumiewające efekty. Oto historia Cyryla i jego drogi do zdrowia oraz pełnej sprawności.

Cyryl, 11 lat, wałach, koń westfalski


Historia: Cyryl trafił do mnie w listopadzie i od tego czasu zdążyliśmy się zaprzyjaźnić, w marcu po diagnostyce okazało się, że ma wrzody czwartego stopnia, w międzyczasie doszła kulawizna: zapalenie stawu kopytowego (przód), zapalenie stawu skokowego, szpat i obrzęk przyczepu mięścia międzykostnego oraz zapalenie stawu skokowego.

Został ostrzykany kwasem hialuronowym, a wrzody były leczone Cytotex oraz pastami Eqinor. Po zakończeniu leczenia wrzodowego i powrotu pod siodło koń stał się strasznie uważny i strachliwy. Żadne dotychczasowe suplementy nie przynosiły efektów.

Suplementacja Hempqualizer+:Pierwsze opakowanie właśnie skończone, a efekty dużo lepsze od spodziewanych. Koń w ruchu nie kuleje i widać, że ruch sprawia mu radość, a nie ból. Dodatkowo przestał reagować z nerwowością na wszystkie zewnętrzne bodźce i wrócił do pełnej pracy.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page