top of page

USPOKOJENIE-KALIMKA

Przedstawiamy case study nadesłane przez jedną z naszych klientek. Przypadek dotyczy 11 letniej klaczy Kalimki, która źle znosi okres ruji. Właścicielka od jakiegoś już czasu poszukiwała efektywnego preparatu na uspokojenie. Sami sprawdźcie czy poszukiwania zakończyły się sukcesem.


Biały koń na łące

KALIMKA, 11 LAT, KLACZ, PRE (Pura Raza Española), USPOKOJENIE


HISTORIA: Klacz, którą nabyłam 6 lat temu z Hiszpanii, charakteryzuje się żywiołowym temperamentem. Jest zdrowa, została przebadana pod kątem wrzodów i chorób narządów rozrodczych, z wynikami potwierdzającymi brak tych schorzeń. Mimo dobrego stanu zdrowia i zaawansowanego treningu, klacz źle znosi okresy ruji, stając się wtedy bardzo nerwowa i płochliwa.


DOTYCHCZASOWE LECZENIE I METODY RADZENIA SOBIE Z PROBLEMEM: Przed użyciem preparatów Hempqualizer, stosowałam różne preparaty uspokajające, takie jak magnez i zioła, ale bez długotrwałej poprawy. Stosowana była także terapia hormonalna z Regumate jednak nie dawała zamierzonych efektów.


EFEKTY STOSOWANIA HEMPQUALIZER+: Od 3 miesięcy stosuję Hempqualizer+ przed każdą jazdą. Mniej więcej 40 minut po aplikacji, klacz zaczyna parskać i wyraźnie się rozluźnia. Jest mniej reaktywna na bodźce zewnętrzne i bardziej zrelaksowana, ale nie wykazuje oznak senności czy spowolnienia. Także podczas wykonywania nowych dla niej ćwiczeń albo w terenie dużo mniej się stresuje. Hempqualizer znacząco poprawił jej samopoczucie i jakość życia.

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page