top of page

Szpat-przypadek Kaliny

Zaktualizowano: 25 cze

Poniżej opis przypadku Kaliny, u której wdrożona została suplementacja preparatem Hempqualizer+, pierwotnie w kierunku uspokojenia, a finalnie z zaskakującym dla właścicielki efektem.Kalina 7 lat SP mieszanka Ślązaka i Wielkopolaka

Historia konia: Koń bardzo szybko zajeżdżony w wieku 2,5 roku, użytkowany rekreacyjnie, trochę w kierunku skokowym, w wieku źrebięcym najprawdopodobniej uraz kolana, Koń zdiagnozowany na szpat w roku 2022 i leczony ostrzykiwaniami dostawowymi.

Objawy schorzenia: kulawizny, niechęć do ruchu, spięcia w ciele.

Dotychczasowe leczenie: Iniekcje dostawowe sterydami, blokadami i lekami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, do diety zioła i suplementy na stawy, zmiana diety na niskoskrobiową oraz zmiana stajni na wolnowybiegową.

Efekty suplementacji Hempqualizer+: preparat stosuję od 3 tygodni po 2ml dziennie (koń 800kg), po tygodniu stosowania zauważalne spore wyciszenie i polepszona koncentracja, po 2 tygodniach stosowania widoczna poprawa w ruchu, zmniejszona kulawizna, dużo szybsze rozluźnienie konia i o wiele większa chęć do ruchu, widoczna poprawa samopoczucia i nastawienia do treningu. Koń miał mieć kolejne iniekcje, z których aktualnie narazie rezygnujemy :)

62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page