top of page

RAO, KONTUZJA-BILA

Zapraszamy do lektury bardzo krótkiej lektury case study/opinii autorstwa właścicielki Bili-kontuzjowanej 8 letniej klaczy cierpiącej z powodu RAO/astmy.


Klacz Bila 8 letnia ,typ pogrubiany ,RAO ,kontuzja lewy tył,prawy przed, wskutek niedopilnowania kowala- krzywe ściany kopyta,za długi pazur. Odstawiona wskutek powyższego od pracy.


Ze względu na RAO wskazanie do codziennego ruchu,lecz kontuzja uniemożliwiła go nam przez długi czas. Nastąpiło mocne zaostrzenie objawów RAO wskutek braku ruchu,duszności,świsty,niewydolność kondycyjna,koń szybko się męczył, dużo odpoczywał po paru krokach stępa,duży ubytek masy mięśniowej na grzbiecie i zadzie,niechęć do ruchu.


Po trzech dniach suplementacji Hempqualizer+ duża widoczna poprawa w chęci do pracy, do ruchu, zmniejszenie objawów typu dyszenie,świst ustał, zwiększona wydolność. Widać było wyraźne polepszenie stanu konia,koncentracja na treningach. Podawane razem z acc,na rozrzedzenie wydzieliny.Tydzień po wykorzystaniu opakowania efekt się utrzymuje. Polecam!

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page