top of page

LĘKI I ASTMA-GLORIA

Poznajcie Glorię borykającą się z lękami oraz astmą. Case study aturostwa właścicielki.


GLORIA, 11 LAT, KLACZ, LĘKI I ASTMA

Gloria jest klaczą adoptowaną ze schroniska. Do końca nikt nie zna jej przeszłości. Długi czas była leczona w zamknięciu. Miała wiele operacji i zabiegów.

Na początku po adopcji była zlękniona, niepewna, trochę  nieobecna, nieufna. Okazało się, że ma też  problemy ze zdrowiem - ASTMA. Leki i nebulizacje pomagały ale do czasu. Podczas spokojnej pracy z ziemi, bardzo się stresowała, najbardziej było to widać po braku rozluźnienia i  częstotliwości wypróżniania się.

Zaproponowano mi podawanie CBD  i wtedy znalazłam Hempqualizer+.

Postanowiłam spróbować i widzę, że już po paru dniach poprawia się wiele aspektów jej zdrowia. Polepszyło się oddychanie, ładnie się "oczyszcza", nie ma już "gluta", zmniejszył się kaszel. Jest mniej zestresowana podczas zajęć na placu .

Mnóstwo przelizywania, przeżuwania, miękkie oczy i spokojne uszy.  Zmniejszyła się również częstotliwość wypróżniania, co świadczy o zrelaksowaniu konia w trakcie wykonywania zadania.

Wyraźnie poprawił jej się też nastrój. Mam wrażenie, że chętniej spędza czas z człowiekiem i lepiej czuje się w stadzie.

Widzę, że naprawdę po Hempqualizerze+ jest lepiej.

40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page