top of page

ASTMA, NERWY, STAWY-LAZO

Zaktualizowano: 5 mar

W poniższym krótkim opisie poznacie przypadek Lazo Cas, wałacha rasy Pura Raza Española urodzonego 22 maja 2012 roku, który zmagał się z astmą, objawami kaszlu, spadkiem formy, strzykającymi stawami oraz lekką nadpobudliwością. Pomimo tych wyzwań zdrowotnych i behawioralnych, zastosowanie naturalnego preparatu Hempqualizer przyniosło znaczącą poprawę w stanie zdrowia i samopoczuciu konia. Opis ten skupia się na obserwowanych przez właścicielkę efektach po stosowaniu preparatu, podkreślając znaczące zmniejszenie objawów kaszlu, spokojniejsze zachowanie i lepszą współpracę z wałachem, a także poprawę w funkcjonowaniu stawów.

Przebieg kuracji oraz jej pozytywne rezultaty świadczą o potencjale Hempqualizer jako wsparcia w leczeniu astmy i innych dolegliwości u koni, oferując cenny wgląd w możliwości naturalnego wspomagania zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt.


LAZO CAS, 12 LAT, WAŁACH, PURA RASA ESPANOLA, ASTMA NERWY STAWY

Problem:

Zdiagnozowana Astma, pokasłujący, spadek formy, dodatkowo strzykające stawy i lekka nadpobudliwość.

Efekty suplementacji Hempqualizer+:

Po stosowaniu preparatu Hempqualizer objawy znacznie się zmniejszyły, koń jest wyciszony, spokojniejszy, bardziej współpracujący i skupiony. Kaszel się uspokoił, stawy znacząco przestały strzykać. 

Przebieg kuracji:

Przez pierwszy tydzień podawałam 2 ml, 2 tygodnie po 1 ml i naprawdę widać efekty. Mogę śmiało polecić, będziemy stosować dłuższą kurację.

333 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page