top of page

ASTMA-EDEN

Poznaj historię Edena, który od 6 lat boryka się z problemami oddechowymi, a rok temu oficjalnie stwierdzono u niego astmę. Jeśli chcesz wiedzieć czy wdrożenie preparatu Hempqualizer+ miało wpływ na jego samopoczucie, czytaj dalej. Tekst autorstwa właścicielki.


Jestem właścicielką 16-sto letniego kuca o imieniu Eden (wałach) który od kiedy go mam (6 lat) ma problemy oddechowe. W zeszłym roku została stwierdzona mu astma i przez problemy oddechowe musiał wejść na steryd podawany domięśniowo- Dexashot. Eden jest bardzo grzecznym, spokojnym i kochającym koniem któremu od kiedy go mam pomagam jak mogę żeby prowadził godne życie szczęśliwego kucyka.

W okresie zimowym zgłosiłam się do przewspaniałej kobiety- Dieta koni i kucy, która bardzo pomogła nam z odpowiednią suplementacją i wspomaganiem klopsa. W okresie wiosennym znowu się zgłosiłam o zmianę diety ze względu na zmianę stajni i dodanie obiadów do diety i właśnie wtedy polecono mi produkt Hempqualizer+ do stosowania w okresie pylenia i nasilenia astmy. Eden dostaje produkt od dwóch tygodni i widać znaczną poprawę gdyż konik tak nie pompuje i nie jesteśmy na sterydzie!!!! ( w zeszłym roku już był on w naszym życiu) Od momentu stosowania są również dużo mniej widoczne reakcje alergiczne od komarów i ogólna poprawa stanu kucyka. Stosujemy również w kuracji zioła na oddychanie i produkt od Hippolyta- Mucolyt jednak w okresie stosowania tylko tych rzeczy objawy astmy były dużo mocniejsze. Tak jak napisałam od stosowania produktu Waszej firmy nie musimy wchodzić na steryd, a jest to dla nas duże osiągnięcie i znalezienie środka który jest skuteczny!!!

152 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page